Wycieczka techniczna studentów specjalności Elektroenergetyka do Elektrowni Kozienice

enea

W dniu 27 stycznie 2023 r. odbyła się wycieczka techniczna studentek i studentów specjalności Elektroenergetyka do Elektrowni Kozienice (ENEA Wytwarzanie). W wycieczce uczestniczyło około 40 osób zarówno z pierwszego jak i drugiego stopnia studiów. Podczas zwiedzania uczestnicy mogli zapoznać z przebiegiem procesu wytwarzania energii elektrycznej w jednej z największych elektrowni zawodowych w kraju. W trakcie zwiedzania uczestnicy zadawali wiele ciekawych i merytorycznych pytań przewodnikom co pozwoliło im uzupełnić wiedzę zdobywana w trakcie studiów.