Politechnika Warszawska dla WOŚP

1000x664 (1)

Politechnika Warszawska dla WOŚP

Zapraszamy na nasz uczelniany finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie koncerty, licytacje na żywo, zabawy i warsztaty dla dzieci i całych rodzin oraz spotkania ze światem nauki i techniki. Wstęp wolny!

Trwają już  licytacje online:

-gitary z podpisami artystów, którzy wystąpili na Varsonaliach – Juwenaliach PW 2023 (Kult, Strachy na Lachy, WaluśKraksaKryzys, Krzysztof Zalewski)

-gitary z podpisami artystów, którzy wystąpili na Varsonaliach – Juwenaliach PW 2023 (Myslovitz, Beata Kozidrak, The Dumplings)

-atrakcji zgromadzonych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów PW

-monografii „Sztuczna inteligencja dla inżynierów. Istotne obszary i zastosowania” (książka zostanie opatrzona dedykacją wybraną przez zwycięzcę licytacji oraz podpisami autorów – profesorów Politechniki Warszawskiej)

Wielki Finał 28.01.2024. Gmach Główny,

Duża Aula, godz. 13.00-18.00

Strefa nauki i techniki

Pojawią się tu stanowiska kół naukowych i organizacji studenckich PW, które przygotują atrakcje i zabawy z różnych dziedzin

Strefa zabawy

Tu będą królować… serca. Pojawią się podczas warsztatów artystycznych, zabaw tanecznych i sportowych oraz konkursów. Animacje te zaangażują przede wszystkim najmłodszych, ale w przypadku wielu atrakcji niezbędne będzie wsparcie rodziców, dziadków czy starszego rodzeństwa.

Mała Aula, godz. 14.00-17.00

Licytacje na żywo – godz. 14.00-15.00

Na aukcję trafią wyjątkowe pamiątki z Politechniki Warszawskiej, m.in. parasol z widoczną wewnątrz rozetą z Gmachu Głównego, filiżanka z różowej porcelany, pióro, zestaw miodów z politechnicznej pasieki, miś PW oraz obrazek i plakat z naszym centralnym budynkiem. Dla miłośników muzyki i kolekcjonerów wspomnień mamy naciągi perkusyjne z autografami artystów, którzy wystąpili na Varsonaliach –Juwenaliach PW 2023. Swoje podpisy złożyli członkowie zespołów Kult, The Dumplings, Strachy na Lachy, Myslovitz, WaluśKraksaKryzys oraz Krzysztof Zalewski.

Koncert Chóru Małych Inżynierów – godz. 15.15-15.30

Koncert Orkiestry Rozrywkowej The Engineers Band – godz. 15.40-17.00

Linki do licytacji i więcej szczegółów można znaleźć na stronie PW https://www.pw.edu.pl/aktualnosci/politechnika-warszawska-dla-wosp

Link do eskarbonki