Spotkanie rekrutacyjno – informacyjne KOŁA NAUKOWEGO ISKIERKA 28.02.2024 r., GM 011, g.16:15.

plakat iskierka poziomo

SKN lsklErKA skupa ambitnych, otwartych na współpracę studentów i studentki z różnych wydziałów PW, dla których ważne jest wdrażanie zmian i innowacji w szeroko rozumianej elektroenergetyce

W ramach działalności SKN lsklErka prowadzone są projekty badawcze realizowane we współpracy z sektorem energetycznym i elektroenergetycznym:

• Międzyuczelniane Obozy Studenckich Kół Naukowych DYCHÓW (edycje 2022 i 2023)
  • budowa myjki ultradźwiękowej

Zachęcamy do współpracy z SKN lsklErka, która umożliwi rozwój naukowy i zawodowy poprzez:

• Realizację projektów badawczych
  • Udział w publikacjach naukowych i popularnonaukowych
  • Udział w Dniach Otwartych IE
  • Wystąpienia publiczne podczas konferencji naukowych

Odwiedź naszą stron internetową www.iskierka.pw.edu.pl i dowiedz się więcej o naszych działaniach.

Możesz także wysłać swoje pytanie na lukasz.nogal@pw.edu.pl