Biegnij z energią! ELEKTRYCZNA MILA 2024 – zapisy wkrótce!

bieg facebook

Biegnij z energią! ELEKTRYCZNA MILA 2024 – zapisy wkrótce!

Miło nam poinformować, że już wkrótce ruszą zapisy na II Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Elektrycznego Biegnij z energią! ELEKTRYCZNA MILA.

Podobnie jak w roku ubiegłym organizatorem zawodów jest Instytut Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej.

W tym roku Bieg jest imprezą towarzyszącą Dniu Otwartemu Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, objętą patronatem Dziekana Wydziału Elektrycznego.

Pobiegnij z nami 1 milę!

To już drugi w historii bieg na Kampusie Centralnym Politechniki Warszawskiej. Dystans pozostaje ten sam, ale ym razem będzie to pięć pętli a nie cztery pętle . Zawodnicy wystartują spod Gmachu Elektrotechniki , pobiegną ok 100 m prosto a następnie będą mieli do pokonania pięć pętli wokół budynków : Gmachu Ochrony Środowiska, Gmachu Starej Kotłowni ( obok Budynku pod Kominem), Gmachu Mechaniki Politechniki Warszawskiej i znów Gmachu Inżynierii Środowiska . Zapewniamy zawodnikom w pełni profesjonalną oprawę biegu – elektroniczne zapisy, numery startowe z chipami, elektroniczny pomiar czasu na Starcie i Mecie a także medale dla wszystkich uczestników. Najlepsi otrzymają nagrody i dyplomy, a zwycięzcy zawodnicy Puchar Dziekana Wydziału Elektrycznego.

Termin i miejsce: 23.05.2023 roku, start: 14:00 ( bieg poprzedzi krótka rozgrzewka)

Miejsce: Kampus Centralny Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1, Warszawa.

Udział w biegu dla uczniów szkół średnich uczestniczących w Dniu Otwartym WE, a także pracowników i Studentów PW jest BEZPŁATNY, pozostałych uczestników obowiązuje opłata startowa 35 zł

Aby być na bieżąco, zapraszamy na stronę wydarzenia na naszym Facebooku https://fb.me/e/5kqAD7KLI

Trasa biegu:

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ