Dzień Otwarty Wydziału Elektrycznego 23.05.2024.

DO_WE_PLAKAT_PIONOWO

Dzień Otwarty Wydziału Elektrycznego 23.05.2024.

W tym roku Instytut Elektroenergetyki koordynuje Dzień Otwarty WE PW, organizowany wraz z pozostałymi Instytutami Wydziału Elektrycznego: Instytutem Sterowania i Elektroniki Przemysłowej oraz Instytutem Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych

Dzień Otwarty Wydziału Elektrycznego, którego podtytuł brzmi Spotkanie z Elektrotechniką – Odkryj niezwykłą przyszłość, to wydarzenie adresowane do kandydatów na studia ( przede wszystkim zorganizowanych grup ze szkół średnich z Warszawy i okolic), ale też studentów Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie to jest organizowane w maju danego roku.

Wydarzenie obejmuje:
• prezentację oferty kształcenia,
• wizyty w laboratoriach i zajęcia pokazowe,
• miasteczko naukowo-przemysłowe (stanowiska promocyjne firm),
• konkursy i gry,
• bieg na dystansie 1 mili „Biegnij z energią”
• piknik z poczęstunkiem.

Namiotowe miasteczko naukowo-przemysłowe zlokalizowane na terenie Kampusu Centralnego Politechniki Warszawskiej w samym centrum Warszawy jest doskonałą możliwością dla firmy uczestniczących w wydarzeniu na zaprezentowanie obszaru aktywności oraz dostępnych ofert praktyk, staży i pracy. Miasteczko naukowo-przemysłowe to otwarta strefa spotkań gdzie przedstawiciele firm branżowych będą mogli przedstawić ścieżki kariery. Przewiduje się organizację gry (lub konkursu), aby dodatkowo zachęcić uczestników wydarzenia do zwiedzenia stanowisk promocyjnych firm.