Rozstrzygnięto konkurs na najlepsze prace dyplomowe na Wydziale Elektrycznym. Konkurs był organizowany pod patronatem polskiej sekcji IEEE. W kategoriach Elektrotechnika / Electrical Engineering nagrody zdobyły dwie prace realizowane w Instytucie Elektroenergetyki.

– nagroda I: inż. Julia Raszkiewicz za pracę „Analiza techniczno-ekonomiczna zasilania w wariancie off-grid domu jednorodzinnego używanego sezonowo” (promotor: mgr inż. Marcin Kopyt),

– wyróżnienie: inż. Tomasz Tomporowski za pracę „Wielowariantowa analiza ekonomiczna inwestycji w ekologiczne urządzenia elektryczne w gospodarstwie domowym” (promotor: dr hab. inż. Paweł Piotrowski, prof. uczelni).

Laureatom i ich promotorem serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.