Szanowni Państwo,

w dniu 20 sierpnia 1970 roku Zarządzeniem Rektora Politechniki Warszawskiej został powołany Instytut Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej. W 2020 roku Instytut Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej obchodzi Jubileusz 50-lecia swojego istnienia.

Miło mi poinformować, że przygotowaliśmy w Instytucie album okolicznościowy pt. : „50 lat Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej – od historii ku przyszłości”. Prezentowany album to opowieść, której celem jest przypomnienie bogatej historii, zatrzymanie się nad dniem dzisiejszym i zastanowienie się nad kierunkami rozwoju Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej.

Album zawiera opisy faktów historycznych, osiągnięć w zakresie badań naukowych i kształcenia, które przybliżają 50-letnią działalność Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej. Życzę Państwu miłej lektury.

dr hab. inż. Sylwester Robak, prof. uczelni

Dyrektor Instytutu Elektroenergetyki PW