Dzień Otwarty 19.05.2023

Dzień Otwarty Instytutu Elektroenergetyki

Zapraszamy na najbliższy
Dzień Otwarty w maju 2024

Co działo się podczas ostatniej edycji Dnia Otwartego Instytutu Elektroenergetyki?

Tegoroczny majowy dzień otwarty odbył się pod hasłem Energia dla przyszłości. Podobnie jak w roku ubiegłym uczestnicy mogli:

• poznać naszych pracowników i studentów
  • poznać ofertę kształcenia Instytutu Elektroenergetyki
  •  zwiedzić laboratoria Instytutu , zapoznać się najnowszymi zdobyczami techniki, wziąć udział w pokazach naukowych czy samodzielnie przeprowadzić niektóre eksperymenty
  • spotkać się z przyszłymi pracodawcami i poznać możliwości rozwoju kariery zawodowej, jakie stoją przed absolwentami naszego Instytutu
  • pokrzepić się gorącą pizzą
  • dobrze się bawić : )
Link do strony TUTAJ

Nowym elementem majowego Dnia Otwartego stał się Bieg o Puchar Dziekana Wydziału Elektrycznego „Biegnij z energią”. ELEKTRYCZNA MILA

Zawody odbyły się na Kampusie Centralnym Politechniki Warszawskiej.
Były to tak jak na bieżni – 4 pętle na równej , asfaltowej powierzchni w cieniu drzew, wokół m.in zabytkowych budynków naszego Instytutu Elektroenergetyki, tuż obok Gmachu Głównego . Zapewniliśmy zawodnikom w pełni profesjonalną oprawę biegu – numery startowe z chipami, dokładny pomiar trasy i czasu na Starcie i Mecie, medale dla wszystkich uczestników i specjalne wyróżnienia dla najlepszych. Limit uczestników to 100 osób, udział był bezpłatny.

Link do strony TUTAJ