Podsumowanie mpiBIM z udziałem studentów Wydziału Elektrycznego

mpiBIM

Podsumowanie mpiBIM z udziałem studentów Wydziału Elektrycznego

W czwartek 26 stycznia 2023 r. odbyło się uroczyste podsumowanie międzywydziałowego projektu interdyscyplinarnego BIM. Prezentacje studenckie wykonanych projektów zaprezentowane zostały w budynku CZiITT w Auli. Zadaniem studentów z pięciu Wydziałów PW było przygotowanie wielobranżowego projektu budowlanego. Narzędziem pracy był cyfrowy model BIM, który zawierał informacje na temat wszystkich elementów projektu. Zasadniczym celem zajęć było rozwijanie umiejętności współpracy i komunikacji w zespole interdyscyplinarnym.

W odróżnieniu od “tradycyjnego” projektowania, gdzie każda branża działa oddzielnie i jedynie korzysta z rozwiązań już wypracowanych przez poprzedników, od początku wszyscy studenci aktywnie uczestniczą w powstawaniu projektu. Współpraca w ramach zespołów międzywydziałowych owocuje wymianą doświadczeń, a także nawiązywaniem trwałych kontaktów multibranżowych. Koordynatorem projektu mpiBIM z WE PW był dr inż. Tadeusz Daszczyński.

Gratulujemy szczególnie studentom WE PW: Tomasz Barcz, Magdalena Frąc, Piotr Jędrych, Przemysław Kołaczynski, Karolina Pluta oraz Wiktor Wójter.

Do zobaczenia na mpiBIM w kolejny roku akademickim!